Мурал на стіні 18-го корпусу

У рамках фестивалю «Французька весна в Україні» французький митець Nelio створив стінопис на будівлі 18-го корпусу ФІОТ.

Творчі колективи КПІ

У Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського працює 13 творчих колективів, учасниками яких є більше ніж 400 студентів та працівників університету.

Творчість єднає народи

Уже вп'ятнадцяте на кафедрі філософії пройшла Міжнародна науково-практична конференція, присвячена проблемам творчості. Цього року говорили про те, як важливо об'єднувати творчі зусилля, результатом чого повинна ставати креатосфера – спільнота, заряджена креативною енергією та натхненням.

Картина з історією

Коли заходиш на виставку “Таланти КПІ”, одразу ж помічаєш велику копію знаменитої картини Іллі Рєпіна “Запорожці пишуть листа турецькому султану”. Не берусь судити, наскільки точно копія відтворює роботу Рєпіна, але бойову та веселу вдачу запорожців, по-моєму, передає просто чудово.

Інноваційні технології навчання на ФЕА

Домовляючись про інтерв’ю із завідувачем кафедри д.т.н., проф. В.Ф.Шинкаренком, збиралася говорити про новітні прикладні розробки в галузі енергоресурсозбереження.

Покращуємо якість знань kpi

Відійти від репродуктивного навчання і внести творчий, креативний складник у процес набуття студентами знань – таке завдання поставив перед собою колектив Київської політехніки.

Шляхи пiдвищення творчої компоненти в навчальному процесі

Серед головних завдань програми підвищення якості освіти в НТУУ “КПІ”, проголошеної 29 серпня цього року на загальних зборах викладачів ректором університету проф. М.З.Згуровським, є завдання переходу від “репродуктивного” навчання до “креативного”, тобто творчого.

На засіданні Вченої ради: 01.09.2005

Привітання студентів нашого університету, переможців олімпіад різних рівнів було розпочато виступом представника Президента України В.Г.Лукомського, який поздоровив з визначними перемогами на міжнародних олімпіадах студента ФТІ Олександра Рибака й від імені Президента України вручив йому іменного годинника.

Навчати політехніків науково-технічної творчості. До дня винахідника і раціоналізатора

КПІ виробив струнку систему підготовки фахівців, що включає обов'язкове залучення майбутніх інженерів до науково-дослідної роботи із самого початку навчання. За шість років навчання студент проходить усі етапи класичних наукових досліджень: підготовка літературного огляду, виконання патентно-інформаційних досліджень, експериментальні та/або конструкторські роботи.

Підписка на Творчість