Фемінітиви: що воно таке, звідки взялося й навіщо потрібне kpi

У плані дій з імплементації принципів гендерної рівності сформульовано низку стратегічних цілей гендерної політики університету, які він має досягти до 2027 року. Серед останніх – і освітні заходи із застосування в листуванні та діловому спілкуванні фемінітивів. Що ж таке ці фемінітиви, звідки вони взялися і навіщо потрібні? Коротко розповідаємо про це.

Дещо про історію повітроплавання: від Анноне до Києва

Цей матеріал редакція планувала розмістити в газеті торік, адже саме в 2023-му виповнилося 240 років від дня першого польоту повітряної кулі братів Монгольф'є. Однак через низку об'єктивних причин опублікувати цю статтю нам не вдалося, тож робимо це тепер.

Святочні ворожіння

У новорічну ніч хочеться вірити в диво. Майже кожен стає трохи дитиною і під розмірені удари годинника думає про найзаповітніші бажання.

Найвідоміші сходи кампусу. Історія #10

Сучасні та дореволюційні, парадні та запасні. Ведуть униз до підземелля чи вгору на вежу. І усе це — про сходи Київської політехніки.

🎥 Дізнавайтесь у відео про рейтинг найцікавіших і найгарніших сходинок КПІ.

Зала вченої ради. Історія #9

Аудиторія, що витримала масштабний авіаналіт, слугувала прихистком для Червоного Хреста, потерпала від пожеж і пережила безліч трансформацій. І це ще не все, що приховує найкрасивіша аудиторія КПІ — Зала вченої ради.

Потаємні ходи КПІ. Історія #7

Мережа підвалів під корпусами й потаємні ходи, що ведуть до тунелів метрополітену. Сьогодні на вас чекає розповідь про підземелля КПІ.

Це новий випуск «Легенди КПІ», присвячений 125-річчю нашої політехніки.

Таємниці назви КПІ. Історія #6

Евакуація, розстріли, криваві радянські ідеологи й число 14 — усі ці несумісні поняття пов’язані з назвою КПІ.

Це новий випуск «Легенди КПІ», присвячений 125-річчю нашої політехніки.

Підписка на Корисна і цікава інформація