Можна звідси не їхати?: екскурсія студентів КПІ на Хмельницьку АЕС kpi

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали філію "ВП "Хмельницька АЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом". Для майбутніх інженерів відвідування енергетичних об'єктів, особливо таких як ХАЕС, є не просто навчальним заходом, але й обов'язковим етапом формування їхнього професійного світогляду і, можливо, першим знайомством з майбутнім місцем роботи.

Студенти «атомних» спеціальностей – майбутнє української атомної енергетики

Директор Навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики Євген Письменний взяв участь у дискусійній панелі, що проходила в межах Міжнародної конференції «Атомні можливості для розвитку країни: воєнний час та повоєнна відбудова», яку організував АТ «НАЕК «Енергоатом».

Студенти КПІ пройшли практику на РАЕС

Четвертокурсники КПІ впродовж місяця проходили переддипломну практику в реакторних цехах, турбінному цеху, відділі ядерної безпеки РАЕС.

Також студенти отримали докладну інформацію про заробітну плату, соціальні пільги й гарантії для фахівців галузі.

Малий модульний реактор — це міні-АЕС? Чи можна мати світло без перебоїв? Магістр ІАТЕ Владислав Баканов. CAMPUS

Чи має КПІ ресурс побудувати малий модульний реактор? Чи є в Україні такі генерувальні потужності? Хто може встановлювати автономні електростанції? Чи може оселя бути незалежною від центральної електромережі? Скільки електрики здатен виробити ММР?

ЗМІ про переддипломну практику КПІшників

Інформаційно-аналітичний телеканал «12 канал» зняв сюжет про переддипломну практику на Рівненській АЕС.

Київський політех — один з провідних ЗВО України, де готують фахівців для атомної енергетики.

Енергоатом про «атомні» спеціальності в КПІ

У КПІ на базі теплоенергетичного факультету створено навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики. Це стало можливим завдяки впровадженню нових освітніх програм і застосуванню сучасного обладнання.

КПІшники пройшли практику на Рівненській АЕС

Девʼятеро студентів КПІ наочно познайомилися із тим, що вивчали на лекціях, побачили особливості роботи хімічного цеху, цеху радіаційної безпеки, служб аналізу безпеки й налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру.

Підписка на Атомна енергетика