Науково-дослідний центр надійності та безпеки АЕС
Науково-дослідний центр надійності та безпеки АЕС це науково-дослідницька установа, яка упорядкована Навчально-науковому інституту атомної та теплової енергетики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».&n
В укритті CLUST Space НТБ 27 лютого відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри теплової та альтернативної енергетики Інституту атомної та теплової енергетики та інших факультетів університету з віцепрезидентом Громадської спілки "Теплоенергетичний кластер України" (ТКУ) Андрієм Гевком і співзасновником та СЕО виробничої компанії "Hajster" (підрозділ ТОВ "Сахара") Сергієм Данилівим. Організували її працівники Центру розвитку кар'єри університету.
Вони забезпечуватимуть енергонезалежність України
З болем і гнівом сприймаємо кожне повідомлення про руйнування здичавілим сусідом об'єктів енергетичної інфраструктури на нашій території. Тим з більшою вдячністю і повагою говоримо про енергетиків, які під обстрілами, а іноді й під дулами ворожих автоматів виконують свої професійні обов'язки, забезпечуючи працездатність і безпечність об'єктів генерування. Сьогоднішні студенти НН ІАТЕ вже завтра стануть поряд зі своїми старшими колегами до експлуатації та управління енергетичними об'єктами.
У співпраці з НАЕК "Енергоатом"
Ядерна енергетика й атомно-промисловий комплекс завжди були найвагомішими складовими економічної, енергетичної та екологічної безпеки України. Сьогодні ключовим питанням розвитку цієї галузі є підготовка кадрів. Серед трьох ЗВО України, в яких безпосередньо готують фахівців для атомної енергетики, КПІ ім. Ігоря Сікорського є найбільш потужним і стабільним, недарма ж рівень працевлаштування його випускників за фахом перевищує 60%.
Капітан шахової команди КПІ Ульяна Єщенко. Віват, королева!
Шахи – гра, яку створили інтелектуали для інтелектуалів, в яку, як і раніше, грають серйозні, освічені люди з гнучким і гострим розумом. Тож сплеск шахових турнірів різного рівня в КПІ ім. Ігоря Сікорського, де політехніки здобувають призові місця, ще раз засвідчив, що в університеті навчаються і працюють люди, які належать до 5-7% обраних з-поміж усього населення планети.