Енергетична політика КПІ ім. Ігоря Сікорського

КПІ імені Ігоря Сікорського визнає принципи енергоефективності і розвиток відновлюваної енергетики, що є невід'ємними компонентами енергетичної безпеки держави та ключовими факторами сталого розвитку.

Конкурс "Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології"

♻️КПІшники — серед переможців VI Всеукраїнського конкурсу з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології»

Відновлювана енергетика як одна з підвалин енергетичної стійкості України

Неймовірно важка минула зима показала, наскільки важливими для України є сьогодні питання енергетики. При цьому енергетична безпека під час війни безпосередньо впливає не лише на функціонування економіки, але й стала частиною національної безпеки. В українських медіа навіть можна зустріти тезу про забезпечення енергостійкості як українську національну ідею.

Установча зустріч учасників освітньо-практичного проєкту "Енергоефективність: від ідеї до дії"

Розпочався новий етап спільної діяльності у сфері енергоефективності — відбулася установча зустріч учасників освітньо-практичного проєкту, який реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у партнерстві з Данським енергетичним агентством у межах Програми українсько-

Когенерація як частина інженерної освіти: у КПІ за участі RSE запускають навчальний курс в межах Energy Resilience Lab

У КПІ ім. Ігоря Сікорського з наступного семестру запроваджується навчальна дисципліна з когенерації, інтегрована в освітні програми підготовки інженерів-енергетиків. Навчальний курс розроблений у партнерстві з інженерною компанією RSE та буде реалізована на базі лабораторії автономного та стійкого енергозабезпечення Energy Resilience Lab.

Дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста!

В КПІ ім. Ігоря Сікорського з'явився новий потужний генератор, отриманий в якості благодійної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Генератор має потужність 44 кВт, він вже встановлений, підключений і готовий до експлуатації для забезпечення потреб університету.

Черговий етап у розвитку Центру декарбонізації енергетики – Енерго-Інноваційного Хабу КПІ

У Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка на базі Науково-навчального центру декарбонізації енергетики – Енерго-Інноваційного Хабу КПІ відбувся круглий стіл "Розвиток мережі Енерго-Інноваційних Хабів для відновлення України: результати діяльності протягом півріччя та планування подальшої роботи", який об'єднав представників восьми Енерго-Інноваційних Хабів з різних регіонів України – Дніпра, Запоріжжя, Києва, Луцька, Миколаєва, Сум, Харкова та Чернівців.

Підписка на Енергоефективність