Відкритий та доброзичливий характер колишнього наукового співробітника кафедри "Електричні станції" тогочасного електроенергетичного факультету Київського політехнічного інституту (тепер – факультет електроенерготехніки та автоматики) Володимира Цепляєва, як відзначають його друзі та знайомі, дозволив йому стати шанованою людиною в 40-тисячній рідній Боярці, що у Фастівському районі на Київщині. Проте справа не лише у характері. Річ у тім, що його скульптурні роботи є знаними в Україні та за кордоном.
🎥 Унікальні бронеавтівки для ЗСУ
Після закінчення війни країна, на думку експертів, потребуватиме будівельників й архітекторів, інженерів й айтішників, працівників сфери транспорту й логістики та інших. Престиж інженерної професії – ступінь поваги до неї в суспільстві, – що останнім часом занепав, знову має зрости. Адже інженери – це в першу чергу творці нового, передового, націлені на прогрес у суспільстві. І приклад випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського є підтвердженням цього.
Відкритий діалог із Олександром Конотопським, засновником Ajax Systems
Нещодавно КПІшники зустрілися з випускником Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем (НН ІТС) КПІ ім. Ігоря Сікорського, засновником виробника одних із найкращих професійних систем безпеки Ajax Systems, які захищають близько 1 500 000 людей у понад 130 країнах світу Олександром Конотопським. Захід відбувся у межах серії лекцій «Особистісний розвиток під час війни в Україні» за сприяння Асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського.