Нові лабораторії для підготовки майбутніх енергетиків
17 грудня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулося офіційне відкриття трьох навчальних лабораторій, обладнання для яких передали університету компанія ДТЕК і Публічне акціонерне товариство «Київенерго». Нову техніку отримали три факультети, які готують фахівців для енергетичної галузі.
Інноваційна розробка Наукового парку та ФЕА
У жовтні 2012 р. Науковим парком "Київська політехніка" спільно з факультетом електроенерготехніки та автоматики (кафедра техніки та електрофізики високих напруг) введений у дію та метрологічно атестований Держспоживстандартом України, на замовлення Державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго", високовольтний подільник напруги класу 220 кВ (ВПН-220) для визначення безпосередньо у високовольтних електромережах показників якості електроенергії (спільно з відповідними серійними електронними приладами).